Chciałbyś skorzystać z ekskluzywnych zabiegów na ciało, które pozwolą szybko uzyskać upragnioną sylwetkę? Gabinet Dermed kraków oferuje szereg zabiegów poprawiających wygląd i modelujących ciało o wiele bezpieczniej niż zabiegi chirurgiczne.
Z jakich zabiegów na ciało można skorzystać z klinice Dermed?
zabiegi na ciało krakówDermed Kraków oferuje takie usługi, jak:
• Coolsculpting by Zeltiq® – pozwalający na pozbycie się tłuszczu, szczególnie w tych miejscach, w których nieskuteczna jest dieta i ćwiczenia. Zabieg ma na celu zmniejszenie ilości tłuszczu w newralgicznych miejscach i raczej nie stosuje się go w celu odchudzania. Zabieg polega na schłodzeniu skóry za pomocą aparatu, co prowadzi do rozbicia komórek tłuszczowych, a następnie do ich usunięcia.
• Ultracontour®– jeśli chcesz zmniejszyć objętość swoich ud i brzucha, a na tłuszcz nie pomagają nawet najbardziej intensywne ćwiczenia, postaw na ten sposób modelowania.
• Endermologie® to sposób na pozbycie się cellulitu, z którym nie radzą sobie inne preparaty. Endermologie to masaż, który rozbija komórki tłuszczowe za pomocą rolek i pasów do ćwiczeń. Dzięki nim, tkanka tłuszczowa jest oddzielana od mięśni, co prowadzi do usuwania cellulitu, modelowania sylwetki i zmniejszenia widoczności blizn. Endermologie Kraków to usługa, którą przeprowadzisz w naszej klinice Dermed i zobaczysz różnicę.
• Masaże – oferujemy dwa rodzaje masażu – relaksujący oraz leczniczy. Dzięki nim, możesz zarówno zregenerować siły po ciężkim dniu pracy, jak i pozbyć się dokuczliwych bólów. Masaże w klinice Dermed są przeprowadzane przez osoby z bardzo dużym doświadczeniem, dzięki czemu masz gwarancję skuteczności. Aby masaże miały największą skuteczność, najlepiej jest wykonywać je w seriach po kilka zabiegów.
• Pakiety zabiegowe – w ofercie kliniki Dermed znajdziesz także pakiety zabiegowe, w których znajduje się kilkanaście różnych zabiegów, dopasowanych do Twoich potrzeb. Jeśli chcesz poprawić funkcjonowanie swojego organizmu, skorzystaj z pakietu kilku usług i kup je taniej.