odzywiona skóraóra naszej twarzy wymaga specjalnego traktowania. Konieczne jest zatem zdefiniowanie potrzeb, jakich spełnienia oczekuje. Dotyczą one głównie codziennej pielęgnacji, która jest bezwzględną podstawą troski o jej kondycję. Z drugiej strony to właściwość estetyczna, polegająca na upiększaniu cery przy wykorzystaniu kosmetyków przeznaczonych do makijażu. Łącząc te dwie zależności, wpłyniemy na stan skóry kompleksowo. W tym celu warto połączyć pielęgnację i dbałość o estetykę cery!

Dlaczego pielęgnacja cery jest tak ważna

Prawidłowo dbając o cerę i troszcząc się o nią poprzez uwzględnienie jej potrzeb, jesteśmy w stanie wpłynąć na jej zdrową kondycję. Ta z kolei jest podstawą, aby skóra twarzy była zadbana i estetyczna. Nie można zatem z niej rezygnować, ponieważ to kluczowa czynność, wpływająca na ogólny stan skóry twarzy. W momencie, gdy pozbawiamy cery odpowiedniej pielęgnacji lub stosujemy kosmetyki niewskazane do jej potrzeb, możemy szybko zaburzyć procesy wewnątrz struktur skóry, a one również decydują o jej kondycji.

Połączenie pielęgnacji i upiększenia

Pielęgnacja i upiększanie mają ze sobą wiele wspólnego. Zdrowa skóra, to piękna skóra. Zadbana od strony wewnętrznej, a mianowicie jej strukturalnej budowy wygląda estetycznie na zewnątrz. Nie każdy jednak kosmetyk spełnia takie zastosowanie, większość z nich jest przeznaczona tylko i wyłącznie do troski o nią pod kątem pielęgancyjnym lub w kontekście wykonania makijażu. Nie wyklucza to jednak zawarcia dwóch funkcji w jednym kosmetyku, który w sposób szczególny uwzględnia zapotrzebowanie skóry na piękny i zdrowy wygląd jednocześnie. To w głównej mierze Krem BB oraz różnego rodzaju odżywcze kremy do twarzy.

Krem BB

To kosmetyk, który występuje w formie delikatnego kremu. Nawilża cerę, regeneruje i odżywia. Wpływa na jej zdrowie kompleksowo. Jednocześnie nadaję piękny i estetyczny wygląd. Łączy w sobie zastosowanie pielęgnacyjne i upiększające, co jest widoczne już po aplikacji kremu na powierzchnię skóry. Może być aplikowany nawet na tą wrażliwą, gdyż jest w pełni bezpieczny i uniwersalny.

Odżywczy krem do twarzy

Krem do twarzy o właściwościach odżywczych Nutri – Gold od L’Oreal Paris zapewnia kompleksową dbałość o skórę pod kątem jej pielęgnacji i pięknej estetyki. Dbałość ta polega na zregenerowaniu skóry od wewnątrz, co jest widoczne na zewnątrz. To najlepszy sposób, by mieć gwarancję, że nasza skóra prawidłowo funkcjonuje. Jest to zależne nie tylko od pięknego makijażu, ale przede wszystkim poprawności przebiegu procesów strukturalnych, jakie zachodzą w jej budowie.

Krem występujący w postaci olejku doskonale spełnia tę zależność. Wnika w głąb warstw skóry i reguluje tam procesy, jakie wpływają na zachowanie zdrowej i pięknej cery. Doskonale niweluje oznaki zmęczenia, sprawiając, że jest pełna energii i świeżości. Krem odżywczy gwarantuje bogactwo swoich dobroczynnych działań dzięki składnikom aktywnym, jakie zawiera. To w głównej mierze wyciąg z lawendy, olejek arganowy i ekstrakt z białego jaśminu, które wpływają na skórę kompleksowo. Dbają o jej zdrowie oraz zewnętrzne piękno. Składniki te są naturalnego pochodzenia, co czyni je w pełni bezpiecznymi dla cery. To również istotna kwestia, gdyż często zamiast poprawić stan skóry, wpływamy na niego w sposób negatywny. Krem odżywczy Nutri – Gold od L’Oreal Paris umożliwia pielęgnację oraz dbałość skóry kompleksowo – skutecznie i bezpiecznie!

Więcej kosmetyków, przeznaczonych do pielęgnacji cery pod kątem jej kompleksowej regeneracji, znajdziesz na stronie: http://www.lorealparis.pl/needs/pielegnacja-skory/pielegnacyjne-kremy-na-dzien.aspx.